page_banner

Ekrani i posterit LED i billbordit me lëvizje të lehtë 4G Makina më e mirë reklamuese Android IOS Kontrolli WIFI

Përvoja e shikimit të videos HD

Kthehuni dhe luani shërbimet

Peshë e lehtë dhe e lehtë në lëvizje

Mirëmbajtja e përparme e disponueshme

Shpejtësia e lartë e rifreskimit mbi (3840 Hz)

Lidhje pa probleme me poster të shumëfishtë të vetëm LED

 


 • Koha e prodhimit:7 deri në 15 ditë
 • Mini porosi:1 njësi
 • Certifikatat:CE, RoHS, EMC, UL
 • Garancia:2 vite dhe mbështetje gjatë gjithë jetës
 • Pagesa:T/T, Western Union, PayPal
 • 3 herë më i ndritshëm se ekrani LCD

  Shpejtësia e rifreskimit mbi 2880 Hz

  1200+ nits ndriçim i lartë

  Këndi i shikimit H160° dhe V160°

  20210811172053_90906
  20210811172133_77171

  Telekomanda inteligjente

  Ekrani i posterit MYLED mund të kontrollohet nga celulari, kompjuteri, wifi, USB dhe mund të përdoret si në IOS ashtu edhe në Android.

  Mënyra të ndryshme instalimi

  Posteri MYLED mund të qëndrojë në dysheme ose të lëvizë me rrota.Përveç kësaj, mund të varet në tavan ose të montohet në mur.

  45ed

  Qasje përpara

  Do t'ju pëlqejë lehtësia e shpejtë e kryerjes së servisit dhe zëvendësimit të moduleve të panelit nga përpara vetëm me një magnet të dorezës.

  20190903020215_184802
  20190903020313_931202

  Menaxhimi inteligjent

  Softueri i paraintegruar i posterit MYLED ju mundëson të lidheni me të me një kompjuter ose pajisje Android nga një vend i vetëm nëpërmjet RJ45, WiFi, 3G, USB dhe HDMI.Kjo e bën jashtëzakonisht të lehtë identifikimin e ekranit tuaj dhe menaxhimin e cilësimeve si ndriçimi dhe kontrasti.Luaj përmbajtjen tuaj drejtpërdrejt nga pajisja juaj, qoftë laptop, tablet ose telefon inteligjent.Kryeni kontroll dhe menaxhim të centralizuar të videos përmes internetit.

  Video

  Projektet

  4
  3
  2
  1

  Specifikim

   

  P1.86

  P2

  P2.5

  P3

  Pixel Pitch

  1.86 mm

  2 mm

  2.5 mm

  3 mm

  Dendësia

  289.050 pika/m2

  250,000 pika/m2

  160,000 pika/m2

  105688 pika/m2

  Lloji Led

  SMD1515

  SMD1515

  SMD2121

  SMD2121

  Madhësia e ekranit

  640 x 1920 mm

  640 x 1920 mm

  640 x 1920 mm

  640 x 1920 mm

  Rezolucioni i ekranit

  344 x 1032 pika

  320 x 960 pika

  256 x 768 pika

  208 x 624 pika

  Materiali i profilit

  Alumini

  Alumini

  Alumini

  Alumini

  Pesha e ekranit

  40 kg

  40 kg

  40 kg

  40 kg

  Metoda e drejtimit

  1/43 Skanim

  1/40 Skanim

  1/32 Skanim

  1/26 Skanim

  Distanca më e mirë e shikimit

  1-20 m

  2-20 m

  2-25 m

  3-30 m

  Shkëlqimi

  900 nits

  900 nits

  900 nits

  900 nits

  Tensioni i hyrjes

  AC110V/220V ±10%)

  AC110V/220V ±10%)

  AC110V/220V ±10%)

  AC110V/220V ±10%)

  Konsumi maksimal i energjisë

  900 W

  900 W

  900 W

  900 W

  Konsumi mesatar i energjisë

  400 W

  400 W

  400 W

  400 W

  Mënyra e kontrollit

  3G/4G/WIFI/USB/LAN

  3G/4G/WIFI/USB/LAN

  3G/4G/WIFI/USB/LAN

  3G/4G/WIFI/USB/LAN

  Aplikacion

  Të brendshme

  Të brendshme

  Të brendshme

  Të brendshme

  Certifikatat

  CE, RoHS, FCC

  CE, RoHS, FCC

  CE, RoHS, FCC

  CE, RoHS, FCC


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  produkte të lidhura