XR-Virtual-LED-display
barner-rental
3D-outdoor-LED-display
LED-Transparent-display
Stadium-LED-display

Raport lajmesh

 • Informacioni i pasagjerëve bëhet më i ndritshëm për stacionin hekurudhor Victoria me ekranin MY

  Informacioni i pasagjerëve bëhet më i ndritshëm për stacionin hekurudhor Victoria me ekranin tim Për të ndarë më mirë informacionin me pasagjerët e tyre, Victoria Railw...

  Më shumë >
 • E kaluara dhe e tashmja: Historia e teknologjisë së ekranit LED

  E shkuara dhe e tashmja: Historia e teknologjisë së ekranit LED Me të gjitha përparimet që po zhvillohen në teknologjinë e ekranit, duket e pamundur të besohet...

  Më shumë >
 • Nga ekranet mini-LED në ekranet mikro-LED

  Nga ekranet mini-LED te ekranet mikro-LED 2020 dhe 2021 janë vitet kur ekranet mini-LED do të përmirësohen.Nga Sams...

  Më shumë >
 • 3 mënyra se si drita mund të ndikojë në disponimin tuaj të përditshëm

  Nëse ju pëlqen ideja që mjedisi juaj të përmirësojë disponimin dhe shëndetin tuaj, atëherë mund të jeni të interesuar se cilat ekrane LED me porosi për ambientet tuaja të brendshme ...

  Më shumë >
 • Si të filloni linjën e montimit të ekranit LED?

  Si të filloni linjën tuaj të montimit të ekranit të ekranit LED? Përgjigjja është MOS e mendoni shumë të ndërlikuar dhe planifikoni në fillim.Së pari, për të pasur një...

  Më shumë >

Rreth Nesh

MYLED është një prodhim lider i ekraneve LED që nga viti 2010, ne fokusohemi në R&D të ekranit LED me cilësi të lartë, prodhimin dhe shitjet në mbarë botën.

E themeluar në vitin 2010, e vendosur në distriktin Baoan, Shenzhen Myled Optech është një prodhues profesionist i ekraneve LED i cili është i përkushtuar për R&D të ekranit LED;prodhimi, shitjet, marketingu dhe zgjidhje me një ndalesë për klientët kontinental dhe ndërkombëtar.Myled ofron shërbime këshillimi, instalimi, trajnimi dhe shitjeje për klientët.Ne i konsiderojmë gjithmonë klientët si linjën e jetës së kompanisë.

Më shumë